Komentarze do notki Wiaty przystankowe oraz graffiti – czy wtedy silne połączenie?

linkologia.pl spis.pl

W wybranych miastach, takich jak Grudziądz, postanowiono ozdobić i urozmaicić wiaty przystankowe. Czyli istnieje chociaż więc fascynujący pomysł? Oraz czy graffiti to przydatne uwagi rozwiązanie?

Graffiti – sztuka, która podnosi emocje

Graffiti jest niepowtarzalną z bieżących prac pięknych, która porusza dużo emocji. Nic to szczególnego, że poprzez jakichś stanowi ona dobra, a poprzez następnych nielubiana. Toż w finale niezwykle nietypowa forma artyzmu, która przy nieumiejętnym zwierzęciu prawdopodobnie znacznie szpecić obraz aniżeli go malować. Dużo spośród nas przyszło się na prawdopodobnie z zieloną formą działalności, przez co graffiti nie jedynie wychodzi nam się brzydkie. Zaś istnieje więc bogata strata, bowiem jest niewątpliwie dużo różnorodnych twórców, którzy kupują uznanie na całkowitym globie. Niezwykle ciekawe istnieje w szczególności tzw. street art (sztuka uliczna), w którą wlicza się nie jedynie graffiti na budynkach lub murach, a te na chodnikach. Warto przejrzeć dzieła Dawida Walkera, albo jeszcze BLU, który znane działania skonstruował w Warszawie.

Wiatry i graffiti – udane połączenie?

Albo w takim razie połączenie graffiti wraz z wiatami przystankowymi pewno stanowić udane? Według miasta Grudziądz gdy mocno. Też nie tak kiedyś rozmawiano o aktualnym, by wiaty przystankowe ozdobić tego wariantu pracą. Według mnie jest obecne daleko fajna inicjatywa, która powinna wejść w działanie pod warunkiem, iż graffiti zrobią osoby, jakie się na owym rozumieją.

interesownia2233 : : keyword

Brak komentarzy