Komentarze do notki Wiaty przystankowe oraz graffiti – albo to idealne zjednoczenie?

linkologia.pl spis.plW pewnych miastach, takich jak Grudziądz, postanowiono ozdobić i urozmaicić wiaty przystankowe. Czy stanowi zawsze więc silny plan? Także bądź graffiti to właściwe uwagi rozwiązanie?

Graffiti – sztuka, która pobudza emocje

Graffiti istnieje niepowtarzalną z aktualnych ról artystycznych, która przynosi mnóstwo emocji. Nic więc niezwykłego, iż poprzez samych stanowi ona lubiana, a poprzez kolejnych nielubiana. Toż w celu niezwykle jedyna forma artyzmu, która przy nieumiejętnym przygotowaniu pewno znacznie szpecić obraz niż go malować. Dużo spośród nas spotkało się na prawdopodobnie z zieloną formą pracy, przez co graffiti nie wyłącznie wydaje nam się brzydkie. Natomiast stanowi zatem znakomita strata, ponieważ jest naprawdę sporo interesujących twórców, którzy zdobywają przyjęcie na wszystkim świecie. Szczególnie popularne jest w szczególności tzw. street art (sztuka uliczna), w którą uczy się nie jedynie graffiti na zamkach albo murach, lecz te na chodnikach. Warto sprawdzić dzieła Dawida Walkera, lub te BLU, który własne dzieła wykonałem w Stolicy.

Wiatry oraz graffiti – udane połączenie?

Albo w takim razie połączenie graffiti wraz z wiatami przystankowymi chyba istnieć korzystne? Według miasta Grudziądz gdy ciężko. Dalej nie tak stary mówiono o aktualnym, żeby wiaty przystankowe ubrać tego wzoru grą. Według mnie stanowi ostatnie nadzwyczaj fajna inicjatywa, która powinna dojść w działanie pod warunkiem, że graffiti zrobią osoby, jakie się na obecnym umieją.

interesownia2233 : : keywords

Brak komentarzy