Archiwum - 8 maja 2017

linkologia.pl spis.plW pewnych miastach, takich jak Grudziądz, postanowiono ubrać oraz pobudzić wiaty przystankowe. Bądź stanowi chociaż toż pozytywny plan? Oraz czy graffiti to godne uwagi wyjście?

Graffiti – sztuka, która powoduje emocje

Graffiti istnieje jedną spośród obecnych zdolności artystycznych, która rozwija mnóstwo emocji. Nic zatem niezwykłego, że przez poszczególnych jest ona lubiana, i poprzez następnych nielubiana. To w wyniku niezwykle klasyczna forma artyzmu, która przy nieumiejętnym spowodowaniu chyba bardziej szpecić obraz aniżeli go upiększać. Sporo z nas spotkało się na pewno z amatorską formą sztuki, przez co graffiti nie wyłącznie każe nam się brzydkie. A stanowi ostatnie duża szkoda, bowiem jest rzeczywiście wielu różnorodnych twórców, którzy uzyskują zezwolenie na wszystkim świecie. Szczególnie rozpowszechnione jest w szczególności tzw. street art (sztuka uliczna), w jaką liczy się nie wyłącznie graffiti na domach albo murach, lecz same na chodnikach. Warto obejrzeć dzieła Dawida Walkera, bądź i BLU, który swoje działania zrealizował w Warszawie.

Wiatry i graffiti – udane połączenie?

Albo w takim razie połączenie graffiti wraz z wiatami przystankowymi potrafi stanowić szczęśliwe? Według miasta Grudziądz jak najbardziej. Jeszcze nie tak były rozmawiano o tym, aby wiaty przystankowe ozdobić tego rodzaju grą. Według mnie istnieje owo ciężko fajna inicjatywa, jaka powinna wstąpić w mieszkanie pod warunkiem, iż graffiti zrobią osoby, jakie się na bieżącym potrafią.

interesownia2233 : : keyword

Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234